Hydratace pleti? Vsaďte na tajemnou pouštní rostlinu

Jihoafrický keř Myrothamnus Flabellifolia rostoucí v poušti má obdivuhodné schopnosti – i když ho sluneční žár zcela vysuší, stačí trocha vláhy a on znovu obživne a je stejně čerstvý jako dřív. A přesně totéž dokážou udělat s naší pletí hydratační přípravky s Myramaze – extraktem z této rostliny.hydratace-pleti-essente

„Mnoho žen se domnívá, že mají velmi citlivou pleť. Pravda se ale často nachází jinde – jejich pleť pouze trpí nedostatkem vlhkosti a je dehydratovaná. Kromě důsledného dodržování pravidelného pitného režimu je proto důležité dodávat pleti vodu zvenčí pomocí vhodných hydratačních přípravků. V poslední době jsou velmi oblíbené ty, které obsahují Myramaze, extrakt z pouštní rostliny Myrothamnus Flabellifolia, která proslula svými pozoruhodnými schopnostmi přežívat v extrémních podmínkách,“ vysvětluje Denisa Jasinská z Beauty Institutu Essenté.

Hydratace pleti díky vláze z přírody

Myrothamnus Flabellifolia je nenápadný keř rostoucí v jižních oblastech Afriky, který dokáže přežít v náročném pouštním prostředí. I když vlivem slunečního žáru zcela vyschne, stačí jen trocha vláhy a do několika hodin opět „obživne“ a působí stejně čerstvě a vitálně jako dřív. „A přesně to samé dokáže udělat extrakt Myramaze z této rostliny i s naší pletí,“ říká Denisa Jasinská.

Kosmetické přípravky, v nichž je zakomponována aktivní látka Myramaze, jsou vhodné v podstatě pro každý typ pleti, která je stresovaná a dehydratovaná. Proto jsou ideální pro všechny, kdo pracují v klimatizovaných kancelářích, ale dobře poslouží například i jako prevence vysušení pleti před letem.

„V letadlech je velmi suchý vzduch a naše pleť tím trpí. Proto krém s obsahem Myramaze nezapomeňte přibalit do příručního zavazadla, kdykoli se chystáte na cestu letadlem,“ doporučuje Denisa Jasinská a dodává, že je příjemné sledovat, jak krémy nebo séra s Myramaze velmi rychle vracejí vlhkost zpátky do pokožky a viditelně zlepšují texturu pleti. Zároveň ji také regenerují a posilují.

Skvělý pomocník nejen na cesty: Essenté Intenzivní hydratační booster

Essente-intenzivni-hydratacni-boosterVysoce koncentrovaný booster s osvěžující gelovou texturou se postará o intenzivní, okamžitý i dlouhodobý přísun vlhkosti do pokožky – to je Essenté Intenzivní hydratační booster.

Díky jedinečné receptuře okamžitě hydratuje i silně vysušenou pleť. Vysoký obsah aktivních látek, jako je hydractin, kyselina hyaluronová, Myramaze, omega CHS aktivátor, D-panthenol a urea, pokožku zklidňuje a regeneruje, takže dlouhodobě zůstává intenzivně hydratovaná, hebká, svěží a viditelně se zlepšuje její struktura. Přípravek také revitalizuje citlivou pokožku a má i antioxidační účinky.

Použití je snadné – stačí nanést potřebné množství boosteru na požadovaná místa před použitím pleťové masky nebo krému Essenté a jemně je rozetřít. Booster se velmi dobře vstřebává a nezanechává na pleti mastný film. Koupíte ho na www.essente.cz za 890 Kč.

 

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžeme Vám posílat newsletter?

Můžeme Vám posílat newsletter?

Naše články nejsou nudné, Váš email nikomu nedáme, to slibujeme!

Essenté Team

Vložením mailu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Děkujeme, hned posíláme potvrzovací email!