Hydratace pleti? Vsaďte na tajemnou pouštní rostlinu

Jihoafrický keř Myrothamnus Flabellifolia rostoucí v poušti má obdivuhodné schopnosti – i když ho sluneční žár zcela vysuší, stačí trocha vláhy a on znovu obživne a je stejně čerstvý jako dřív. A přesně totéž dokážou udělat s naší pletí hydratační přípravky s Myramaze – extraktem z této rostliny.hydratace-pleti-essente

„Mnoho žen se domnívá, že mají velmi citlivou pleť. Pravda se ale často nachází jinde – jejich pleť pouze trpí nedostatkem vlhkosti a je dehydratovaná. Kromě důsledného dodržování pravidelného pitného režimu je proto důležité dodávat pleti vodu zvenčí pomocí vhodných hydratačních přípravků. V poslední době jsou velmi oblíbené ty, které obsahují Myramaze, extrakt z pouštní rostliny Myrothamnus Flabellifolia, která proslula svými pozoruhodnými schopnostmi přežívat v extrémních podmínkách,“ vysvětluje Denisa Jasinská z Beauty Institutu Essenté.

Hydratace pleti díky vláze z přírody

Myrothamnus Flabellifolia je nenápadný keř rostoucí v jižních oblastech Afriky, který dokáže přežít v náročném pouštním prostředí. I když vlivem slunečního žáru zcela vyschne, stačí jen trocha vláhy a do několika hodin opět „obživne“ a působí stejně čerstvě a vitálně jako dřív. „A přesně to samé dokáže udělat extrakt Myramaze z této rostliny i s naší pletí,“ říká Denisa Jasinská.

Kosmetické přípravky, v nichž je zakomponována aktivní látka Myramaze, jsou vhodné v podstatě pro každý typ pleti, která je stresovaná a dehydratovaná. Proto jsou ideální pro všechny, kdo pracují v klimatizovaných kancelářích, ale dobře poslouží například i jako prevence vysušení pleti před letem.

„V letadlech je velmi suchý vzduch a naše pleť tím trpí. Proto krém s obsahem Myramaze nezapomeňte přibalit do příručního zavazadla, kdykoli se chystáte na cestu letadlem,“ doporučuje Denisa Jasinská a dodává, že je příjemné sledovat, jak krémy nebo séra s Myramaze velmi rychle vracejí vlhkost zpátky do pokožky a viditelně zlepšují texturu pleti. Zároveň ji také regenerují a posilují.

Skvělý pomocník nejen na cesty: Essenté Intenzivní hydratační booster

Essente-intenzivni-hydratacni-boosterVysoce koncentrovaný booster s osvěžující gelovou texturou se postará o intenzivní, okamžitý i dlouhodobý přísun vlhkosti do pokožky – to je Essenté Intenzivní hydratační booster.

Díky jedinečné receptuře okamžitě hydratuje i silně vysušenou pleť. Vysoký obsah aktivních látek, jako je hydractin, kyselina hyaluronová, Myramaze, omega CHS aktivátor, D-panthenol a urea, pokožku zklidňuje a regeneruje, takže dlouhodobě zůstává intenzivně hydratovaná, hebká, svěží a viditelně se zlepšuje její struktura. Přípravek také revitalizuje citlivou pokožku a má i antioxidační účinky.

Použití je snadné – stačí nanést potřebné množství boosteru na požadovaná místa před použitím pleťové masky nebo krému Essenté a jemně je rozetřít. Booster se velmi dobře vstřebává a nezanechává na pleti mastný film.

Další zajímavý článek – Hydratace pleti – vše, co potřebujete vědět – si můžete přečíst zde.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*