Testujeme za vás – Essenté Hedvábný tělový olej

Lucie Benešová je oblíbená česká herečka a tvář české kosmetiky Essenté, kterou si oblíbila a vyzkoušela valnou většinu produktů. Pro vás otestovala horkou novinku Essenté Hedvábný tělový olej.

essente_lucie_benesova_lb0277foto_monika_navratilova_websize„Netajím se tím, že jsem „vanista“ – koupeli ve vaně dávám vždy přednost před sprchou a tuhle chvilku odpočinku si umím opravdu vychutnat. A když už pak musím vanu opustit, čeká mě ještě jedna velká radost – těším se, jak se celá natřu tělovým olejíčkem. Pokožka je totiž po jeho použití opravdu hedvábná, přesně tak, jak slibuje název přípravku. Proto bych Essenté Hedvábný tělový olej doporučila každé ženě, která chce po koupeli zažít ten úžasný pocit jemné, hladké a krásně provoněné pokožky. Přirovnala bych to k jemné mlze, do které své tělo zahalíte. 

Díky kombinaci účinných látek poskytne kůži okamžitou hydrataci a výživu a zároveň ji regeneruje. Obsahuje totiž hned čtyři oleje: mandlový, arganový, moringový a olej z katránu etiopského, který pleti dodává finální sametový, hedvábný pocit. Ve složení najdete i mořské řasy, které obsahují minerály a vyživují tak pleťové buňky… Navíc jsem zjistila, že skvěle pomáhá na roztřepené konečky vlasů – stačí do nich vetřít pár kapiček – a je po problému. Vlasy se pak krásně lesknou, ale nejsou vůbec mastné.“

essente_body_silk_oil_100ml_websize

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*